10 ознак розумної людини

http://mars.te.ua/10-oznak-rozumnoji-lyudyny/

1. Розумна людина – це не обов’язково найгірша або найкраща. Розумна людина знає чого хоче, розуміє, як це втілити в життя і робить це.

2. Охайна зовнішність. Розумна людина знає, що зустрічають по одягу. Крім того, психологи стверджують, що привабливі люди зазвичай більш пристосовані, популярні і розумні – це називається гало-ефект або ефект ореолу.

Гало-ефект (ефект ореолу; halo effect, від англ. Halo – ореол, сяйво і лат. Effectus – дія, результат) – результат впливу загального враження про що-небудь (явищі, людині, речі) на сприйняття його приватних особливостей. Прикладом може служити враження, що у людей з привабливою зовнішністю великі розумові здібності.

3. Здорові зуби. За останніми дослідженнями, люди, що пройшли лікування у стоматолога, вважаються більш успішними й розумними.

4. Вміння слухати співрозмовника. Емоційна сприйнятливість так само важлива, як і IQ. Слухаючи і задаючи навідні питання, можна дізнатися багато нового. Взагалі, базіка – знахідка для шпигуна.

5. Гарна пам’ять. Дуже багато з того, що вважається розумом – це просто здатність запам’ятовувати, а так само в потрібний момент діставати зі своєї “комори” потрібне знання.

6. Глибоке дихання. Щоб виглядати більш впевненим, потрібно робити глибокі вдихи, щоб мозок насичується киснем. Оточуючим подобаються впевнені в собі люди, тому що вони виглядають як герої, на яких можна покластися.

7. Пряма постава. Велика частина спілкування будується на мові тіла. Якщо сутулиться, то люди підсвідомо будуть вважають, що Ви – ледачий, сором’язливий або дурний.

8. Розширення кругозору. Поняття розуму увазі відкритість поглядів. Не слухайте тільки тих, з ким Ви згодні, читайте різноманітну літературу і вибирайте ті книги, які Ви б не обрали, якби спеціально не задалися метою. Як говориться: “Вік живи, вік учись”.

9. Використання подвійних заперечень і розумних слів. Пояснюєте Ви що-небудь чи ні, люди не посміють поставити запитання, щоб не здатися дурними.

10. Культурна мова. Перестаньте лаятися. Психологи кажуть, що люди вважають розмову, приправлений міцними слівцями, менш значущим.

А найголовніше, що розумна людина, ніколи не назве себе розумним! Він буде ретельно приховувати свої розумові здібності.

А по вашому? Розумна людина – це …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *