7 непотрібних щоденних дій, які заважають змінити життя на краще

– Знаєте , Джоел , чари йде.
– Знаю .
– Що робити будемо ?
– Насолоджуватися моментом .
( «Вічне сяйво чистого розуму » , 2004)
Щоб підвищити свою продуктивність і рівень задоволеності життям , поліпшити своє фінансове та соціальне становище , частенько використовують такий метод , як складання списків завдань, що вимагають виконання . Однак чому б не організувати подібний список , але з дій , які заважають вам змінити життя на краще? ! Причому буквально кожен день.

Трохи кумедно, звичайно , але , повірте , це неймовірно корисний інструмент для відстеження шкідливих звичок , що заважають вашій продуктивності. Як мінімум 7 речей ви повинні припинити робити кожен день , якщо хочете позитивних змін на своєму життєвому шляху.

1 . Жити чужим життям

Доктор Хаус вже як-небудь проживе без вас . А « Інтерни» не помітять вашу відсутність , якщо раптом ви перестанете їх дивитися. Навіть особисте життя політиків чи зірок шоу -бізнесу нічого не означає в порівнянні з вашої власним життям.

Що дійсно важливо , так це ваша друга половинка , друзі , діти , сестри і брати , родичі , ділові партнери , співробітники і клієнти . Приділяйте їм достатньо часу і уваги. Вони цього заслуговують.

При зустрічі з незнайомими людьми будьте ввічливі; однак не намагайтеся стати кращими друзями з усіма. Смакуйте спілкування і залишайтеся зосередженими на важливих для вас людей – тих , хто робить ваше життя яскравим і насиченим .

2 . Думати про майбутнє замість того , щоб жити справжнім

Те, що відбувається тут і зараз ніколи не відбудеться знову . Бережіть свій час , адже це ваше життя . Трудіться над чимось , але й не забувайте отримувати задоволення від подорожей . Важливий досвід кожного вашого кроку . Не попадайтеся в порочне коло помилкової продуктивності : коли ви прокручуєте в голові думки про все , що завгодно , замість того , щоб зробити їх «тут і зараз».

Часом дуже важко оцінити всю важливість протікає в теперішньому моменту , поки він не стане частиною вашої пам’яті. Але врешті-решт ви зрозумієте , що крихітні моменти життя зі справжнього набагато цінніше тих , про які ви мрієте . Тому навчитеся цінувати те , що у вас є зараз перш , ніж час змусить вас цінувати те , що у вас було колись.

3 . Давати відстрочку рішенням
Часом виконання чогось займає набагато менше часу і сил , ніж прийняття рішення це зробити.

Життя біль повна складних рішень . На життєвому шляху багато розвилок , всі стежки якої виглядають однаково привабливими . І найважливішим є не те , який шлях ви виберете , а сам факт вибору цього шляху.

Ухвалення рішення може бути дуже болючим. Відсутність впевненості у виборі того чи іншого шляху – болісно . Але більш невтішним є відмова від прийняття будь-якого рішення . Але якщо ви не вибираєте собі дорогу самостійно , то ви ніколи не дізнаєтеся , куди ж вона вас приведе. Тому коли наступного разу ви зіткнетеся з двома ( або більше ) однаково привабливими варіантами , то не будьте тим , хто дотримується третього варіанту – не вибирати.

4 . Говорити «так» , коли треба б сказати «ні»

Не беріть на себе нездійсненні зобов’язання . «Так» відкриває перед вами чудові шляху , але вміти говорити “ні” – теж важливо . Час вашого життя строго обмежена. Ви дійсно хочете так просто відмовитися?

Якщо у вас немає часу брати участь у новому проекті , зробити комусь послугу або виконати раптову прохання , – саме час сказати «ні». Відмовити другу , родичу , клієнту – важко . Але не так важко , ніж звалити на себе нездійсненну і не залишити час для себе самого .

7 непотрібних щоденних дій , які заважають змінити життя на краще

Проблема полягає не в прагненні бути успішним у цьому житті , а в самообмеження на шляху до успіху. Навіть якщо у вас є всі знання і здібності отримати високий ранг , коли-небудь ви дійдете до точки , де висока продуктивність одночасно по всіх фронтах вийде вам боком і викличе загальний спад активності . Отже , говорите «ні » тоді , коли це необхідно.

5 . Купувати те , що вам НЕ потрібно

Грамотне розпорядження своїми фінансами є одним з корисних життєвих навичок , освоївши який можна створити комфортне, щасливе майбутнє. І все ж цей навик ми часто використовуємо вельми нерозумно. Споживче товариство , в яких ми живемо , всіляко намагається змусити нас думати , що щастя полягає у володінні і регулярному придбанні нових речей. Воно не зацікавлене в прищепленні нам думки про те , що щастя не купиш і в речах не знайдеш.

Коли раптом нізвідки у вас виникає бажання вчинити нову покупку , задайте собі питання : «Те , що я збираюся купити , дійсно краще того , що у мене вже є? Мені насправді це потрібно? Або мене просто переконують бути незадоволеним тим , що я маю зараз ? »

Кажуть , найкращі речі в світі є безкоштовними. Так от , вірте цим словам ! Дружба , сміх , витівки домашніх тварин , усмішка дитини , романтичні, захоплюючі дух моменти – ці та багато інших коштовності життя є абсолютно безкоштовними. Гроші дають комфорт , і немає нічого поганого в тому , щоб любити комфорт. Але важливо витрачати гроші на речі, що представляють цінність для вас. Безладний слив грошей на всілякі дурниці НЕ привнесе у ваше життя ніякої цінності. Витрачайте гроші на те , що необхідно, але завжди пам’ятайте що і навіщо ви купуєте. В іншому випадку фінансові витрати перетворяться в шкідливу звичку .

6 . пліткувати

Плітки – це зло. Якщо ви хочете дізнатися щось про когось , запитуйте! Не будуйте припущень → з них і народжуються плітки.

Чому б не поговорити з людиною безпосередньо про те , що вас хвилює , замість того , щоб шепотітися з кимось по кутах і обговорювати неперевірену інформацію?

Спробуйте менше засуджувати оточуючих , ставитися до них більш лояльно і не піддаватися спокусі попліткувати про інших і зобразити їх в похмурому світлі. Будьте обережні зі своїми висловлюваннями. Говоріть чесно і намагайтеся уникати пліток про інших.

7 . Заповнювати кожну вільну хвилину якийсь активністю

Бездіяльність необхідна . Навіть найвища людська працездатність можлива лише за умови наявності періодів відпочинку. Організм людини так влаштований – трудиться короткими імпульсами , – тому і вимагає регулярного відпочинку і відновлення , як фізичного , так і морального. Ідеальний продуктивний день виглядає так : активність , короткий відпочинок , активність , короткий відпочинок і так далі.

Кожен день знаходите час для відпочинку , роздумів і відновлення. Не обманюйте себе : як би ви не були зайняті , не буває такого , що ви не можете дозволити собі кілька хвилин спокою . Принаймні пару разів на день – після того , як прокинулися , і перед сном – відключайтеся від стресу і суєти . Усього кілька хвилин подихайте повні груди і насолодитеся моментом .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *