Закони життя від Ренді Гейджа.

1. Закон порожнечі: якщо вам потрібні нові черевики, викиньте старі. Якщо вам потрібен новий одяг, очистіть вашу шафу. Ви повинні з власного бажання розлучатися із стереотипами.
2. Закон циркуляції: будьте готові відпустити щось, чим ви володієте, щоб отримати щось, чого ви бажаєте.
3. Закон уяви: спочатку ви повинні побачити процвітання у вашій уяві. Зробіть опис свого ідеального дня і не показуйте його нікому, крім того, кому довіряєте. зберігайте цей опис десь під рукою, і у вільний час перечитуйте його.
4. Закон творчості: людина може досягти процвітання за допомогою енергії свого мислення, інтуїції та уяви.
5. Закон віддачі й отримання: якщо ви віддаєте щось, то це повертається в десятикратному розмірі. Коли ви отримуєте блага, дуже важливо ділитися ним з оточуючими. Якщо у вас є талант, і ви не використовуєте його, то ображаєте вашу божественну сутність. Щоб з належною шанобливістю ставитися до своїх здібностей, ви повинні радіти своїм талантам і творити. Якщо ви робите це, ви залучаєте ще більше благ у своє життя.
6. Закон десятини: всесвіт завжди візьме свою десятину. Це просто закон подяки джерелу підтримки – 10% від усього, що ви маєте. Ви ніколи не знаєте, як ваша десятина повернеться до вас. Гроші – звичайне явище, але вона також може прийти у вигляді примирення з кимось, з новими дружніми відносинами, у вигляді одужання і т.д.
7. Закон всепрощення: якщо ви не можете прощати людей, ви не можете приймати своє багатство. Якщо ваша душа заповнена ненавистю, кохання не може знайти в ній собі місця. Ви повинні позбавитися від негативних почуттів, які пожирають вас і не дають вам спокою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *