Повільно, але впевнено: Google знову оновлює пошуковий алгоритм Panda 4.2

Компанія Google днями знову запустив оновлення свого пошукового алгоритму, від якого залежить, на якому місці у видачі буде ваш сайт. Версію Panda 4.2 запустили після десятимісячного очікування, попередній великий апдейт трапився наприкінці вересня минулого року. Про це повідомляє SearchEngineLand з посиланням на коментар компанії.

Оновлення буде відбуватися неймовірно повільними темпами, можливо, займе місяці. Так що ефект від його дії буде видний не відразу. За оцінками компанії, оновлення «зачепить» близько 2-3% пошукової видачі англійською.

В першу чергу, запуск Panda 4.2 означатиме, що всі сайти, покарані під час попереднього оновлення, отримали шанс підвищити свою позицію у видачі. Але тільки за умови, що вони зробили всі необхідні для цього зміни.

Якщо сайт потрапив під «санкції» Panda і виправив помилки, негайного ефекту поліпшення його позиції не буде – як уже говорилося, алгоритм буде змінюватися повільно. Але з часом вебмастери побачать поліпшення в результатах органічної видачі для такого сайту.

Нагадаємо, наприкінці квітня Google запустив оновлення алгоритму для мобільного пошуку, яке знижує в мобільній видачу сайти, неадаптовані під використання з мобільних телефонів.

Джерело searchengineland.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *